کرم خاکی بالغ

کرمفروش کرم خاکی بالغ : قیمت فروش کرم خاکی هر کیلو 15000 الی 50000 تومان به صورت نقدی تحویل پس از واریز وجه. تغییر قیمت فقط به مقدار خرید کرم خاکی توسط شما بستگی دارد و به نوع کرم و زمان تحویل ارتباطی ندارد. کرم خاکی تولیدی توسط کرم ایران از بهترین گونه های کرم خاکی در جهان می باشد همچنین تحویل کرم خاکی بلافاصله پس از تسویه انجام خواهد شد.
قیمت فروش کرم خاکی خالص با توجه به مقدار خرید کرم خاکی مورد نیاز شما : زیر 10 کیلو 50000 تومان ،از 10 تا 100 کیلو 35000 تومان ، تا 500 کیلو 30000 تومان ، تا یک تن 25000 تومان ، بالای یک تن 20000 تومان به فروش می رسد.
توجه : به دلیل مبارزه با افراد سودجو و دلال که کرم خاکی را با قیمتی بسیار پایین از تولید کننده خریداری میکنند و به قیمت 55000 تومان و حتی بالاتر به فروش می رسانند، کرم ایران تصمیم به افزایش تکثیر و پرورش کرم خاکی و فروش کرم خاکی با قیمت پایین نمود تا به این ترتیب مصرف کنندگان از دلال ها خرید نکنند.

کود ورمی کمپوست

کودفروش کود ورمی کمپوست : قیمت فروش کود ورمی کمپوست هر کیلو 350 تومان الی 700 تومان به صورت نقدی تحویل پس از واریز وجه. تغییر قیمت به میزان خرید کود ورمی کمپوست و نوع خرید کود ورمی کمپوست به صورت فله ای یا بسته بندی توسط شما بستگی دارد. هر کیلو کود ورمی کمپوست به صورت فله ای و با تناژ بالا 350 تومان به فروش می رسد. و قیمت کود ورمی کمپوست در بسته بندی های مختلف، متفاوت است.

توجه داشته باشید که کود ورمی کمپوست در بسته بندی با وزن های متفاوت موجود می باشد و در صورت خرید کود ورمی کمپوست بسته بندی شده با تناژ بالا نیز به قیمت پایین تر به فروش می رسد.

چای کمپوست

چایفروش چای کمپوست : محصولی است از کرم ایران و به دلیل اینکه چای کمپوست هنوز در ایران شناخته شده نیست و اکثرا اطلاعاتی در این زمینه ندارند مشتری زیادی ندارد، بنابراین فقط به صورت قراردادی و به میزان لازم تولید و به فروش می رسد.

توجه داشته باشید جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تولید چای کمپوست می توانید از کتاب کرم ایران استفاده نموده و یا در دوره های آموزشی کرم ایران شرکت نمایید. لطفا از سئوال کردن تلفنی در این مورد جدا خودداری فرمایید.

کرم خاکی خشک، فریز شده، پودر شده

کرمکرم های خاکی بسته به نوع مصرف به صورت کرم خاکی خشک، کرم خاکی فریز شده و پودر کرم خاکی قابل ارائه می باشند. البته این محصولات نیز در حال حاضر در ایران شناخته شده نیستند و طرفداران چندانی ندارند.

در حال حاضر کرم خاکی به صورت زنده به فروش می رسد، اگر شخصی قصد خرید هر یک از محصولات کرم خاکی خشک، کرم خاکی فریز شده و پودر کرم خاکی را داشته باشد، پس از ثبت سفارش و پرداخت وجه کرم ایران اقدام به تولید محصول مورد نظر می نماید.

کتاب تکثیر و پرورش کرم خاکی

کتابجهت پاسخگویی به تمامی پرسش های شما عزیزان کرم ایران تصمیم به گردآوری مطالبی که اکثر افراد به دنبال یادگیری آنها در زمینه پرورش کرم خاکی هستند، گرفت و این مطالب به صورت کتاب به چاپ رسید.

تمام تلاش ما در این کتاب این بوده که مطالب کاربردی و نکات مهم در دسترس قرار گیرد که دیگر نیازی به جمع آوری مطالب در مورد تکثیر و پرورش کرم خاکی نباشد.

کتاب تولید کود ورمی کمپوست

کتابدر کتاب تولید کود ورمی کمپوست نیز شما می توانید کلیه اطلاعات مورد نیاز در این زمینه را بدست آورید و به راحتی شروع به تولید کود ورمی کمپوست نمایید.

با تهیه این کتاب پاسخ کلیه پرسش های خود در زمینه تولید کود ورمی کمپوست را خواهید گرفت .